Stripriz na wiczorze panieńskim

To aktualnie tradycja, że ostatni wieczór przed obowiązującym wydarzeniem w życiu, którym bezsprzecznie jest zawarcie związku małżeńskiego, kobiety i mężczyźni spędzają na szalonej zabawie. To taka chwila oddechu przed scaleniem się na stałe z tym jedynym/tą jedyną. Słowo „szalony” jest tu użyte nie dosłownie, w końcu chodzi o wyśmienitą zabawę i pozytywne „pożegnanie wolności”, jak nierzadko nazywają to organizatorzy i uczestnicy takich zabaw.
W damskim gronie nadzwyczaj popularne są wieczory panieńskie w klubach, gdzie jedną z atrakcji jest striptizer katowice . Kiedyś traktowany z dużą dozą nieufności lub wręcz wyśmiewany, ten sposób zarabiania pieniędzy przez mężczyzn stał się nadzwyczaj modny w nowoczesnych czasach. W końcu mamy równouprawnienie, skoro mężczyźni oglądają striptizerki, z jakiej przyczyny kobiety nie miałyby oglądać ciekawych męskich ciałek. Wieczór panieński kojarzy się z zwieńczeniem pewnego etapu w życiu i uważany jest jak ostatnie szaleństwo przed poważnym życiem, przeto też dziewczęta nader często decydują się na taką formę jego spędzenia.


Kluby z męskim striptizem angażują okazałych, przystojnych i pewnych siebie młodych mężczyzn ażeby zabawiali kobiety, które w ten sposób miło spędzają czas. Młode Dziewczęta tuż przed zamążpójściem są już odpowiednio wyuczone przez starsze koleżanki, jakie w sposób przerysowany lub zupełnie przykładny opisują uroki życia małżeńskiego. Młodość musi się wyszaleć, jak to powiadają, w następstwie tego Kobiety ochoczo organizują wieczory panieńskie w klubach z męskim striptizem. Taka forma spędzania ostatniego wieczoru jako panna ma także swoje ograniczenia, wynikające choćby z norm panujących w tego rodzaju lokalach. Flirtować można, jednakże kontakty fizyczne są zakazane. Chodzi o rozrywkę i o iluzję, iż wszystko można, istnieje także niepisana zasada mówiąca, że to, co wydarzyło się na wieczorze panieńskim nie liczy się w ostatecznym rozrachunku i wręcz nie mówi się o tym późniejszemu mężowi.
Popularność takiego typu wieczorów panieńskich wiąże się także z tym, że człowiek potrzebuje zapewnienia o swojej atrakcyjności, a męski striptizer patrzący z podziwem na młodą narzeczoną na pewno tego rodzaju uczucie gwarantuje. Dla wielu dziewczyn to niesłychanie przyjemne pożegnanie panieństwa.

Na podstawie: striptizer katowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *