Wytyczne jak uzyskać wizę do Kanady?

Wiza do Kanady może zostać załatwiona za pomocą elektronicznej strefy. W tym wypadku trzeba skorzystać z Elektronicznego Systemu Autoryzacji Podróży (eTa). Czym różni się eTa do Kanady? Jak wypełnić wniosek drogą elektroniczną?

Wiza kanadyjska

Procedura złożenia wniosku o wiza do Kanady jest dosyć prosta za pomocą drogi elektronicznej. Taka czynność zajmie nam jedynie kilka minut, a zatwierdzenie wniosku następuje w tym samym dniu czy też w ciągu kilku dni (jeśli wymagane są dodatkowe dokumenty). optymalnym rozwiązaniem jest ubieganie się o eTa do Kanady jeszcze przed rezerwacją lotu.

Uproszczony proces ubiegania się o eTa

Ubiegając się o wizę do Kanady drogą elektroniczną, należy pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze należy przygotować paszport, kartę kredytową i zwrócić uwagę na instrukcję. Za pomocą odpowiedniego formularza trzeba złożyć wniosek. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie płatności. Na końcu dostaniemy poświadczenie złożenia wniosku drogą elektroniczną, zazwyczaj w ciągu paru minut. Pamiętać należy, że można zostać poproszonym o dodatkową dokumentację, aby zaaprobowano wniosek.

Potrzebne dokumenty

Do wypełnienia wniosku i dokonania opłaty będziemy wymagać określonych dokumentów. Chodzi głównie o ważny paszport i adres e-mail. Zadbajmy również o możliwość wniesienia potrzebnej opłaty przy pomocy określonej autoryzowanej metody.
Wniosek dotyczy wyłącznie jednej osoby, wobec tego załatwiając eTa do Kanady przykładowo dla czterech osób, konieczne jest napełnienie czterech wniosków. Warto pamiętać o tym, aby od razu wydrukować zaaprobowanie opłaty.

Informacje

Informacje przekazane drogą elektroniczną nie pozostają zachowane, toteż czas przeznaczony na wypełnienie wniosku może być zawężony. Instrukcje zezwolą w pełni zastosować się do wytycznych, unikając potencjalnych problemów z czasem sesji. Można go bowiem przeciągnąć o kilka minut, o ile zajdzie taka konieczność.

Nowoczesna technologia zapewnia dogodną formę zdobycia wizy kanadyjskiej drogą elektroniczną. Dzięki temu z prostotą skorzystamy z tego narzędzia bez wychodzenia z domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *